Osteopatia Estetyczna Twarzy

Czas 90min / cena 250zl

 

Nowa i niezwykle skuteczna metoda odmładzania! Szybki lifting twarzy połączony z działaniem prozdrowotnym.

 

Osteopatia Estetyczna twarzy to naturalna, holistyczna metoda która swoimi technikami obejmuje plecy (m.in. terapia bańkami), brzuch, klatkę piersiową oraz twarz i szyję. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Jest zabieg dużo głębszy i bardziej precyzyjny niż zwykły masaż; doskonale podnosi metabolizm tkanek, przez co skóra jest dużo lepiejdotleniona i ukrwiona, a twarz staje się napięta, wygładzona i odmłodzona, szybciej się regeneruje i zapobiega powstawaniu niedoskonałości. Świetnie sprawdza się również jako dopełnienie innych terapii np. Face Lift i Estetycznej Rehabilitacji Twarzy.

 

Podstawowe działanie tej metody polega na uwolnieniu napięć nie tylko mięśniowo – powięziowych, ale również nerwowych, które tak często odbijają się na twarzy w postaci zmarszczek mimicznych czy utrwalonych grymasów. W czasie jednej sesji zabiegowej zauważalny jest bardzo złożony i głęboki wpływ na całe ciało. Terapeuta szczególnie zwraca uwagę na odpowiednie napięcie w obrębie mięśni, zmiany położenia kości twarzy, czaszki oraz struktur szkieletowych, naruszenie przepływu żylnego, tętniczego oraz limfatycznego, czy tez na brak równowagi hormonalnej w układach hormonalnym oraz nerwowym.

 

Zabieg daje możliwość przywrócenia pierwotnego rytmu oddechowego, co z kolei prowadzi do stymulowania wydzielania płynu mózgowo-rdzeniowego. Jest to niezwykle istotne, gdyż działa on harmonizująco na funkcjonowanie narządów wewnętrznych, a dodatkowo poprawia naszą kondycję psychiczną. Zastosowane działania terapeutyczne pozwalają na usprawnienie przepływu limfy. Ma to ogromne znaczenie dla naszego wyglądu, gdyż występowanie jej zastojów, prowadzi do pojawiania się niechcianych obrzęków, zwiotczeń skóry czy podwójnych podbródków.

 

Warto zaznaczyć wpływ zabiegu na układ nerwowy i psychikę. Głowa, twarz, szyja, klatka piersiowa unerwione są m.in przez nerwy czaszkowe, na które w dużym stopniu poprzez swój specyficzny przebieg wpływają nasze emocje i odwrotnie. Pracując nad rozluźnieniem tych nerwów wpłyniemy pozytywnie na nasze emocje i nastrój.

 

Jakie efekty osiągamy dzięki osteopatii estetycznej?

- wyregulowana przemiana materii w całym organizmie,
- aktywny drenaż,
- uwolnienie napięć głębokich, śródkostnych i mięśniowych,
- widoczne odmłodzenie i regeneracja całego organizmu,
- ujednolicenie kolorytu skóry,
- efekt przeciwbólowy, przeciwnapieciowy przy migrenach.